HOBBY PRETEKY

EL LINOR HOBBY PRETEKY 2024

Vážení jazdci, radi by sme vás pozvali na El Linor Hobby Preteky 2024! S nadšením vás privítame na našom ranči kde sa bude konať toto podujatie. Pripravili sme si pre vás novú, väčšiu a lepšiu jazdiareň. Okrem toho sme pre vás pripravili dva Cupy – El Linor Cup, kde budete súťažiť v skokoch s výškou 90 a 100 centimetrov a náročnejší W&R Cup, kde na vás čakajú prekážky vo výškach 105 a 110 centimetrov. A nezabudnite že na vás čakajú fantastické ceny! Tešíme sa na vás a veríme, že si tieto preteky užijete naplno s El Linor tímom!                                                                                                                                                                                                                                                       – Váš El Linor Team

PROGRAM A PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Prihlášky posielajte na

ellinorpreteky@gmail.com

Prihláška musí obsahovať meno jazdca, meno koňa a v ktorých kategóriach sa chce daný jazdec zúčastniť. Poprípade či má daný jazdec záujem aj o ustájnenie alebo o warm up. Bližšie info v emaily.

Programok és szabályok magyarul

Jelentkezéseket küldjék ide

ellinorpreteky@gmail.com

A jelentkezésben kérjük feltüntetni a versenyző nevét, a ló nevét, illetve melyik kategóriában kíván a versenyző részt venni. Esetleg hogy a versenyző lovának szüksége van éjszakai elszállásolásra, vagy warm upra. További info e-mailben.

ŠTARTKY 29.JúN

Výsledky 29.JÚN

Tešíme sa na vás!